Armand JAMAR (1870-1946)

Lot 47
Estimation :
300 - 400 EUR
Resultaten met kosten : 150EUR
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946). L’intérieur à l’escalier en colimaçon, animé dans le fond d'une dame à l’ouvrage. Signé et daté 1934. Huile sur panneau. Dimensions : 38 x 46 cm. Armand JAMAR (1870-1946). Het interieur met de wenteltrap, op de achtergrond een vrouw aan het werk. Gesigneerd en gedateerd 1934. Olieverf op paneel. Afmeting: 38x46cm.