Armand JAMAR (1870-1946)

Lot 45
Estimation :
150 - 200 EUR
Resultaten met kosten : 100EUR
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946). Paysage rural et boisé en hiver. Signé et daté 1939. Huile sur toile. Dimensions : 45 x 37 cm. Armand JAMAR (1870-1946). Landelijk en bosrijk landschap in de winter. Gesigneerd en gedateerd 1939. Olieverf op doek. Afmetingen: 45 x 37 cm.