Armand JAMAR (1870-1946)

Lot 40
Estimation :
200 - 300 EUR
Resultaten met kosten : 150EUR
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946). Bruges. Signé et daté le 5 novembre 1953. Huile sur panneau. Dimensions : 37 x 29 cm. Armand JAMAR (1870-1946). Brugge. Gesigneerd en gedateerd 5 november 1953. Olieverf op paneel. Afmetingen: 37 x 29 cm.