La fenaison. Paire d’huiles sur panneaux.... - Lot 31 - MJV Soudant

Lot 31
Estimation :
300 - 400 EUR
Resultaten met kosten : 450EUR
La fenaison. Paire d’huiles sur panneaux. XIXème siècle. Beaux encadrements dorés d’origine. Dimensions : 42 x 25 cm. Hooien. Paar oliën op panelen. Negentiende eeuw. Mooie originele vergulde lijsten. Afmetingen: 42x25cm.