Armand JAMAR (1870-1946)

Lot 23
Estimation :
100 - 150 EUR
Resultaten met kosten : 100EUR
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946). Paysage hivernal à la ferme. Annoté au dos. Signé et daté le 1931. Huile sur panneau. Dimensions : 37 x 29 cm. Armand JAMAR (1870-1946). Winterlandschap op de boerderij. Geannoteerd op de achterkant. Gesigneerd en gedateerd 1931. Olieverf op paneel. Afmetingen: 37 x 29 cm.