Henri DEGLUME (1865-1940)

Lot 12
Estimation :
150 - 200 EUR
Resultaten met kosten : 300EUR
Henri DEGLUME (1865-1940)
Henri DEGLUME (1865-1940). Village enneigé animé d’une dame au retour. Huile sur toile. Dimensions : 50 x 70 cm. Henri DEGLUME (1865-1940). Besneeuwd dorp geanimeerd door een dame op de terugweg. Olieverf op doek. Afmeting: 50x70cm.