Maurice DE MEYER (1911-1999).

Lot 11
Estimation :
250 - 300 EUR
Resultaten met kosten : 550EUR
Maurice DE MEYER (1911-1999).
Maurice DE MEYER (1911-1999).Vue des boulevards parisiens au crépuscule animés d’automobiles et de nombreux passants. Signé en bas à droite (illisible). Huile sur panneau. Dimensions : 56 x 38 cm. Maurice DE MEYER (1911-1999).Uitzicht op de Parijse boulevards in de schemering, met auto's en vele voorbijgangers. Gesigneerd rechtsonder (onleesbaar). Olieverf op paneel. Afmeting: 56x38cm.