Jean Baptiste SCORIEL (1883-1956)

Lot 8
Estimation :
100 - 150 EUR
Resultaten met kosten : 160EUR
Jean Baptiste SCORIEL (1883-1956). Hiver sur le Gaux. Tausolle. Scène de neige. Huile sur panneau. 1955. Dimensions : 22 x 27 cm. Jean-Baptiste SCORIEL (1883-1956). Winter op de Gaux. Tausole. Sneeuw tafereel. Olieverf op paneel. 1955. Afmetingen: 22 x 27 cm.