Frans SERVAIS (1904-1966)

Lot 7
Estimation :
50 - 100 EUR
Resultaten met kosten : 50EUR
Frans SERVAIS (1904-1966)
Frans SERVAIS (1904-1966). Comblain Fairon sous la neige. Huile sur panneau. Dimensions : 46 x 60 cm. Frans SERVAIS (1904-1966). Comblain Fairon onder de sneeuw. Olieverf op paneel. Afmetingen: 46x60cm.