Armand JAMAR (1870-1946)

Lot 6
Estimation :
200 - 300 EUR
Resultaten met kosten : 400EUR
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946). Etang en Campine au crépuscule Signé et daté 1901. Huile sur toile marouflée sur carton. Dimensions : 36 x 29 cm. Armand JAMAR (1870-1946). Vijver in de Kempen bij schemering Gesigneerd en gedateerd 1901. Olieverf op doek. Afmetingen: 36x29cm.