Armand JAMAR (1870-1946)

Lot 5
Estimation :
150 - 200 EUR
Resultaten met kosten : 70EUR
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946). Environs de Calais (annoté au dos avec un petit croquis de profil d’homme) Signé et daté 1952. Huile sur panneau. Dimensions : 38 x 46 cm. Armand JAMAR (1870-1946). Omgeving Calais (geannoteerd op de achterkant met een kleine schets van het profiel van een man) Gesigneerd en gedateerd 1952. Olieverf op paneel. Afmeting: 38x46cm.