Chine, période Guangxu fin du XIXème siècle.... - Lot 49 - MJV Soudant

Lot 49
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Resultaten met kosten : 2 000EUR
Chine, période Guangxu fin du XIXème siècle. Ensemble comprenant trois vases dont deux vases cornet et une potiche couverte à décor en réserve de branches de prunus en fleurs sur fond bleu. Ht : 45 cm, 46 cm, 45 cm. China, Guangxu periode, eind 19e eeuw. Set bestaande uit drie vazen waarvan twee cornetvazen en een dekselvaas met decor in reserve van bloeiende prunustakken op een blauwe ondergrond. Hoogte: 45 cm, 46 cm, 45 cm.