Chine XIXème siècle. Vase en porcelaine... - Lot 45 - MJV Soudant

Lot 45
Estimation :
200 - 300 EUR
Resultaten met kosten : 200EUR
Chine XIXème siècle. Vase en porcelaine de Nankin à décor en bleu sur fond craquelé beige de fleurs, oiseaux et rochers. Ht : 43; 5 cm. 19e eeuws China. Nanjing porseleinen vaas met blauwe decoratie op een beige gecraqueleerde achtergrond van bloemen, vogels en rotsen. Ht: 43; 5cm.