Chine deuxième moitié XIXème. Important... - Lot 41 - MJV Soudant

Lot 41
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Resultaten met kosten : 1 000EUR
Chine deuxième moitié XIXème. Important vase en porcelaine et émaux polychromes à décor de scènes de personnages. Ht vase : 61 cm. On signale un cheveu. China tweede helft 19e eeuw. Belangrijke porseleinen vaas en polychroom email gedecoreerd met karaktertaferelen. Hoogte vaas: 61 cm. We melden een haar