Brûle parfum en bronze à décor ciselé de... - Lot 31 - MJV Soudant

Lot 31
Estimation :
200 - 300 EUR
Resultaten met kosten : 200EUR
Brûle parfum en bronze à décor ciselé de dragons poursuivant le joyau sacré. Marque apocryphe Xuande sous la base. Ht : 9 cm. Diamètre : 18,5 cm. Bronzen wierookbrander met gebeiteld decor van draken die het heilige juweel achtervolgen. Apocrief Xuande merk onder de basis. Hoogte: 9cm. Doorsnee: 18.5cm.