Sini Tibet XVIIIe siècle. Petit sujet en... - Lot 30 - MJV Soudant

Lot 30
Estimation :
1000 - 1500 EUR
Sini Tibet XVIIIe siècle. Petit sujet en cuivre doré représentant un daim (mâle) appelé « Mriga » en tibétain. Ht : 8,5 cm. Longueur : 9 cm. Sini Tibet 18e eeuw. Klein onderwerp in verguld koper dat een hert (mannelijk) voorstelt genaamd "Mriga" in het Tibetaans. Hoogte: 8,5cm. Lengte: 9cm.