Chine, période Kangxi, fin XVIIème siècle... - Lot 25 - MJV Soudant

Lot 25
Estimation :
600 - 800 EUR
Resultaten met kosten : 1 100EUR
Chine, période Kangxi, fin XVIIème siècle Paire de tuiles faitières représentant des lions bouddhiques en céramique émaillée turquoise. Accidents/restaurations anciennes. Ht : 40 cm. China, Kangxi-periode, eind 17e eeuw Paar noktegels die boeddhistische leeuwen voorstellen in turkoois geëmailleerd keramiek. Oude ongevallen/restauraties. Hoogte: 40cm.