Chine, XIXème siècle. Paire de potiches couvertes... - Lot 1 - MJV Soudant

Lot 1
Estimation :
500 - 600 EUR
Resultaten met kosten : 1 200EUR
Chine, XIXème siècle. Paire de potiches couvertes en porcelaine à décor blanc et bleu sous couverte de personnages sur une terrasse arborée. Eclats sur le bord du couvercle. Ht : 31 cm. China, 19e eeuw. Paar overdekte porseleinen vazen met witte en onderglazuur blauwe decoratie van personages op een met bomen omzoomd terras. Chips aan de rand van het deksel. Hoogte: 31cm.