Support en argent pour bouteille décoré de... - Lot 28 - MJV Soudant

Lot 28
Estimation :
150 - 200 EUR
Resultaten met kosten : 150EUR
Support en argent pour bouteille décoré de guirlandes gravées et marqué en son centre Elisabeth pour la Princesse Elisabeth Chavchavadze née Ridgway. Provenance : Princesse Elisabeth Chavchavadze, Comtesse Hélène de Breteuil. Collection familiale Jacques Peltzer. Diamètre : 16,5 cm. Poids : 211 grammes. Zilveren flessenhouder versierd met gegraveerde guirlandes en gemerkt Elisabeth in het midden voor Prinses Elisabeth Chavchavadze née Ridgway. Herkomst: Prinses Elisabeth Chavchavadze, Gravin Hélène de Breteuil. Jacques Peltzer familie collectie. Doorsnee: 16.5cm. Gewicht: 211 gram.