François GIRARDON (1628-1715). D'après. Bronze... - Lot 37 - MJV Soudant

Lot 37
Estimation :
1200 - 1500 EUR
Resultaten met kosten : 2 189EUR
François GIRARDON (1628-1715). D'après. Bronze à patine brune représentant Louis XIV à cheval tenant en sa main gauche son bâton de commandement. Travail français fin XIXème siècle. Ht : François GIRARDON (1628-1715). Volgens. Brons met bruine patina die Lodewijk XIV te paard voorstelt met zijn wapenstok in zijn linkerhand. Frans werk aan het einde van de 19e eeuw. HT: