Harpe française XVIIIème en bois sculpté... - Lot 17 - MJV Soudant

Lot 17
Estimation :
500 - 600 EUR
Resultaten met kosten : 689EUR
Harpe française XVIIIème en bois sculpté à restaurer. Manque les cordes. Petit accident en haut et petit accident dans la boiserie. Ht : 159 cm. 18e-eeuwse Franse harp in houtsnijwerk om te restaureren. De snaren missen. Klein ongelukje aan de bovenkant en klein ongelukje in het houtwerk. Hoogte: 159 cm.