Amazone blessée Bronze à patine brune XIXème... - Lot 13 - MJV Soudant

Lot 13
Estimation :
100 - 150 EUR
Resultaten met kosten : 127EUR
Amazone blessée Bronze à patine brune XIXème siècle. Marque d'assemblage à l'épaule. Ht : 17 cm Gewond Amazonebrons met bruine patina 19e eeuw. Merkteken op de schouder. Hoogte: 17 cm