Lot de quatre belles assiettes en porcelaine... - Lot 5 - MJV Soudant

Lot 5
Estimation :
200 - 300 EUR
Lot de quatre belles assiettes en porcelaine de Tournai comprenant : Un modèle polychrome osier et côtes torses XVIIIème aux fleurs. Un décor à la mouche XVIIIème entièrement rehaussé à l’or. Marque à la tour dorée. Une paire à décor Bleu et or. Set van vier prachtige Doornikse porseleinen borden waaronder: Een polychroom rieten model en 18e eeuwse gedraaide ribben met bloemen. Een 18e-eeuws vliegendecor geheel met goud versierd. Gouden torenmerk. Een paar met blauw en goud decor.