Importante couronne de statue en argent et... - Lot 1 - MJV Soudant

Lot 1
Estimation :
300 - 400 EUR
Resultaten met kosten : 752EUR
Importante couronne de statue en argent et vermeil aux poinçons de la ville de Liège entre 1832 et 1869 par l'orfèvre Joseph Lambotte (actif de 1844 à 1862). Petit accident à ressouder. Ht : 27 cm. Belangrijke standbeeldkroon in zilver en vermeil met de kenmerken van de stad Luik tussen 1832 en 1869 door de goudsmid Joseph Lambotte (actief van 1844 tot 1862). Klein ongelukje om op te lossen. Hoogte: 27cm.