Lot n° 197
Estimation :
400 - 500
Result without fees
: 1 100EUR
Emile MOTTE (1860-1931).,
Emile MOTTE (1860-1931). Portrait of a tragedienne. Oil on canvas signed and dated in 1894. Dimensions : 50 x 60 cm. Original frame (gilded and chips).
Emile MOTTE (1860-1931). Portret van een tragische actrice. Olieverf op doek gesigneerd en gedateerd in 1894. Afmetingen: 50 x 60 cm. Originele lijst (verguld en chips).