Raoul UBAC. (1910-1985)

Lot 352
Estimation :
200 - 300 EUR
Result : 2 502EUR
Raoul UBAC. (1910-1985)
Francis DUSEPULCHRE et Raoul UBAC. (1910-1985). Mixed technique entitled "Empreinte d'ardoise gravée". Signed in 1977 and dedicated in 1978. Dimensions : 43 x 38 cm. Two other modern works are attached: - a gouache monogrammed KL dated 62 (Dimensions: 40 x 41 cm). - an abstract monochrome work with relief. Signed on the side. Dimensions: 61 x 78 cm. NL: Francis DUSEPULCHRE et Raoul UBAC. (1910-1985). Gemengde techniek getiteld "Empreinte d'ardoise gravée". Gesigneerd in 1977 en opgedragen in 1978. Size: 43 x 38 cm. We nemen twee andere moderne werken op: - een gouache met monogram KL gedateerd 62 (afmetingen: 40 x 41 cm). - een abstract monochroom werk met reliëf. Gesigneerd aan de zijkant. Size: 61 x 78 cm.