En direct de l’intimité du peintre Marcel... - Lot 48 - MJV Soudant

Lot 48
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 650EUR
En direct de l’intimité du peintre Marcel Delmotte. Guéridon indochinois XIXème à pieds galbés en forme de dragons et branches de prunus. Plateau polylobé et tablette en marbre. Provenance : Collection privée de l’artiste Marcel Delmotte, ce lot provient de l’habitation du peintre. Un certificat de provenance signé par l’héritier accompagne ce lot. Ht : 83 cm. Rechtstreeks uit de intimiteit van de schilder Marcel Delmotte. 19e eeuwse Indochinese sokkeltafel met gebogen poten in de vorm van draken en prunustakken. Meerlobbig blad en marmeren plank. Provenance: Privécollectie van de kunstenaar Marcel Delmotte, dit kavel is afkomstig uit het huis van de schilder. Een certificaat van herkomst ondertekend door de erfgenaam vergezelt dit kavel. Hoogte: 83 cm.
Mes ordres d'achat