En direct de l’intimité du peintre. Bouddha... - Lot 47 - MJV Soudant

Lot 47
Estimation :
300 - 400 EUR
En direct de l’intimité du peintre. Bouddha assis sur un lotus en prise de la terre à témoin. Bronze Tibet XXème. Ht : 56 cm. Provenance : Collection privée de l’artiste Marcel Delmotte, ce lot provient de l’habitation du peintre. Un certificat de provenance signé par l’héritier accompagne ce lot. Rechtstreeks uit de intimiteit van de schilder. Boeddha gezeten op een lotus die de aarde roept om te getuigen. Brons Tibet twintigste. Hoogte: 56 cm. Provenance: Privécollectie van de kunstenaar Marcel Delmotte, dit kavel is afkomstig uit het huis van de schilder. Een certificaat van herkomst ondertekend door de erfgenaam vergezelt dit kavel.
Mes ordres d'achat