En direct de l’intimité du peintre. Bouddha... - Lot 45 - MJV Soudant

Lot 45
Estimation :
150 - 200 EUR
En direct de l’intimité du peintre. Bouddha en pierre reconstituée dans le goût dvaravati, Siam. Epoque XXème siècle. Ht : 47 cm. Provenance : Collection privée de l’artiste Marcel Delmotte, ce lot provient de l’habitation du peintre. Un certificat de provenance signé par l’héritier accompagne ce lot. Rechtstreeks uit de intimiteit van de schilder. Boeddha in gereconstitueerde steen in de Dvaravati-stijl, Siam. Periode 20e eeuw. Hoogte: 47 cm. Provenance: Privécollectie van de kunstenaar Marcel Delmotte, dit kavel is afkomstig uit het huis van de schilder. Een certificaat van herkomst ondertekend door de erfgenaam vergezelt dit kavel.
Mes ordres d'achat