Important Bouddha en bois laqué noir et rouge,... - Lot 35 - MJV Soudant

Lot 35
Estimation :
600 - 800 EUR
Résultat : 600EUR
Important Bouddha en bois laqué noir et rouge, anciennement doré et orné de verroteries. La divinité debout sur un lotus tenant un pan de sa robe monastique. Yeux incrustés de nacre. Ht : 167 cm. Birmanie début XXème siècle. Belangrijke Boeddha in zwart en rood gelakt hout, voorheen verguld en versierd met kralen. De godheid staat op een lotus en houdt een flap van zijn monastieke gewaad vast. Parelmoer ingelegde ogen. Hoogte: 167 cm. Birma aan het begin van de 20e eeuw.
Mes ordres d'achat