Chine seconde moitié XXème siècle. Brûle-parfum... - Lot 24 - MJV Soudant

Lot 24
Estimation :
300 - 400 EUR
Chine seconde moitié XXème siècle. Brûle-parfum tripode en bronze à décor de dragons pourchassant la perle sacrée. Marque apocryphe Xuande. Ht : 28 cm. China tweede helft 20e eeuw. Bronzen driepoot wierookbrander versierd met draken op zoek naar de heilige parel. Xuande apocrief teken. Hoogte: 28 cm.
Mes ordres d'achat