En direct de l’intimité du peintre. Important... - Lot 15 - MJV Soudant

Lot 15
Estimation :
1500 - 2000 EUR
En direct de l’intimité du peintre. Important Bouddha en tenue de prince, en abbaya mudra, en bronze laqué et doré Siam période Rattanakosin (Thailande XIXème). Ht : 134 cm. Provenance : Collection privée de l’artiste Marcel Delmotte, ce lot provient de l’habitation du peintre. Un certificat de provenance signé par l’héritier accompagne ce lot. Rechtstreeks uit de intimiteit van de schilder. Belangrijke Boeddha in prinsenkleding, in abbaya mudra, in gelakt en verguld brons Siam Rattanakosin-periode (XIXe Thailand). Hoogte: 134 cm. Provenance: Privécollectie van de kunstenaar Marcel Delmotte, dit kavel is afkomstig uit het huis van de schilder. Een certificaat van herkomst ondertekend door de erfgenaam vergezelt dit kavel.
Mes ordres d'achat