Tapis indien XXème siècle. Dimensions : 237... - Lot 231 - MJV Soudant

Lot 231
Estimation :
600 - 800 EUR
Résultat : 400EUR
Tapis indien XXème siècle. Dimensions : 237 x 205 cm. Provenance : Succession Flamande, contenu entier d'un appartement anversois, de l'Empire à l'art déco. On y joint un tapis en mauvais état Iran ou Kurdistan (Songhor ou Kolyai). Indissch tapijt uit de 20e eeuw. Afmetingen: 237 x 205 cm. Herkomst: Vlaams Landgoed, gehele inboedel van een Antwerps appartement, van Empire tot Art Deco. We voegen een tapijt toe in slechte staat Iran of Koerdistan (Songhor of Kolyai).
Mes ordres d'achat