Lalique France. Lots de 6 pièces aux oiseaux... - Lot 226 - MJV Soudant

Lot 226
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 200EUR
Lalique France. Lots de 6 pièces aux oiseaux composé de : une paire de serres livres, un vase et trois moineaux (une égrenure à un bec). Provenance : Succession Flamande, contenu entier d'un appartement anversois, de l'Empire à l'art déco. Lalique Frankrijk. Lot van 6 stuks met vogels bestaande uit: een paar boekensteunen, een vaas en drie mussen (een mus met een snavel). Herkomst: Vlaams Landgoed, gehele inboedel van een Antwerps appartement, van Empire tot Art Deco.
Mes ordres d'achat