Leonor FINI (1907-1996).

Lot 217
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 40EUR
Leonor FINI (1907-1996).
Leonor FINI (1907-1996). Visage féminin. Lithographie signée et numérotée 100/150 Dimensions : 48 x 64 cm. Provenance : Succession Flamande, contenu entier d'un appartement anversois, de l'Empire à l'art déco. Leonor FINI (1907-1996). Vrouwelijk gezicht. Lithografie gesigneerd en genummerd 100/150 Afmetingen: 48 x 64 cm. Herkomst: Vlaams Landgoed, gehele inboedel van een Antwerps appartement, van Empire tot Art Deco.
Mes ordres d'achat