Frans VAN LEEMPUTTEN (1850-1914).

Lot 199
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 350EUR
Frans VAN LEEMPUTTEN (1850-1914). Chemin de campagne à Desschel. Huile sur toile monogrammée et datée en 1888. Dimensions : 63 x 43 cm. Provenance : Succession Flamande, contenu entier d'un appartement anversois, de l'Empire à l'art déco. Frans VAN LEEMPUTTEN (1850-1914). Landweg in Desschel. Olieverf op doek gemonogrammeerd en gedateerd 1888. Afmetingen: 63 x 43 cm. Herkomst: Vlaams Landgoed, gehele inboedel van een Antwerps appartement, van Empire tot Art Deco.
Mes ordres d'achat