Petite console d’époque Empire en acajou.... - Lot 192 - MJV Soudant

Lot 192
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 100EUR
Petite console d’époque Empire en acajou. Poignées en forme de mufles de lion. Tablette en pierre bleue. Ht : 85 cm. Largeur : 80 cm. Provenance : Succession Flamande, contenu entier d'un appartement anversois, de l'Empire à l'art déco. Kleine console uit de Empire-periode in mahonie. Handgrepen in de vorm van leeuwenmuilkorven. Blauw stenen tablet. Hoogte: 85 cm. Breedte: 80 cm. Herkomst: Vlaams Landgoed, gehele inboedel van een Antwerps appartement, van Empire tot Art Deco.
Mes ordres d'achat