Guéridon d’époque Charles X en acajou. Tablette... - Lot 176 - MJV Soudant

Lot 176
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 100EUR
Guéridon d’époque Charles X en acajou. Tablette en marbre. Ht : 75 cm. Diamètre : 78 cm. Provenance : Succession Flamande, contenu entier d'un appartement anversois. Charles X-periode pronktafeltje op voet in mahonie. Marmeren tablet. Hoogte: 75 cm. Diameter: 78cm. Herkomst: Vlaams Landgoed, volledige inboedel van een appartement in Antwerpen.
Mes ordres d'achat