François VERHEYDEN (1806-1889).

Lot 152
Estimation :
800 - 1000 EUR
Résultat : 1 200EUR
François VERHEYDEN (1806-1889). La récréation. Ecole E. Bobone. Institutrice. Huile sur panneau d’acajou signée et datée en 1886. Dimensions : 55 x 35 cm. François VERHEYDEN (1806-1889). Speeltijd. E. Bobone-school. Lerares. Olieverf op mahoniehouten paneel gesigneerd en gedateerd in 1886. Afmetingen: 55 x 35 cm.
Mes ordres d'achat