Chine fin XIXème siècle. Vase piriforme à... - Lot 47 - MJV Soudant

Lot 47
Estimation :
600 - 800 EUR
Résultat : 600EUR
Chine fin XIXème siècle. Vase piriforme à long col sur petit pied évasé en porcelaine et émaux de la famille rose à décor d’un couple de pies parmi rochers et prunus en fleurs. HT : 23 cm. China eind 19e eeuw. Peervormige vaas met lange hals op kleine uitlopende voet in porselein en email van de rozenfamilie versierd met een paar eksters tussen rotsen en bloeiende prunus. Hoogte: 23 cm.
Mes ordres d'achat