Japon XIXème. Lot composé d'un grand Vase... - Lot 17 - MJV Soudant

Lot 17
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 100EUR
Japon XIXème. Lot composé d'un grand Vase en porcelaine de Kutani et d'une coupe en porcelaine couverte en porcelaine, à décor émaillé corail et polychrome d’oiseaux, fleurs et motifs stylisés. Marque sur la base Hichôzan Shinpô zô, (par la Compagnie de Tashiro Monzaemon). Ht vase : 60 cm. Ht boîte : 15 cm. Diamètre : 30 cm. Japan uit de 19e eeuw. Kavel bestaande uit een grote Kutani porseleinen vaas en een porseleinen kopje bedekt met koraal, en polychroom emaille decor van vogels, bloemen en gestileerde motieven. Merk gebaseerd op Hichôzan Shinpô zô, (door de Company of Tashiro Monzaemon). Hoogte vaas: 60 cm. Hoogte doos: 15 cm. Diameter: 30cm.
Mes ordres d'achat