René LOMBAERTS (1885-1918).

Lot 327
Estimation :
1500 - 2000 EUR
Résultat : 1 500EUR
René LOMBAERTS (1885-1918).
René LOMBAERTS (1885-1918). Ecole liégeoise. La jeune femme nue à la poupée chinoise. Huile sur toile signée en bas à gauche. Dimensions : 102 x 69 cm. Au dos se trouve une étiquette d’exposition du salon triennal de Liège en 1921. René LOMBAERTS (1885-1918). Luikse school. De naakte jonge vrouw met een Chinese pop. Olieverf op doek gesigneerd linksonder. Afmetingen: 102 x 69 cm. Op de achterkant staat een tentoonstellingsetiket van de Triënnale van Luik Salon in 1921.
Mes ordres d'achat