Leo PIRON (1899-1962).

Lot 302
Estimation :
600 - 800 EUR
Leo PIRON (1899-1962).
Leo PIRON (1899-1962). Vue enneigée depuis la villa Thynlon à Etikhove. Maison habitée par Valérius de Saedeleer, beau-père de Leo Piron. Huile sur toile. Dimensions : 60 x 70 cm. Droits de suite applicables dès 2000 euros. Leo PIRON (1899-1962). Sneeuwzicht vanuit villa Thynlon in Etikhove. Huis bewoond door Valérius de Saedeleer, schoonvader van Leo Piron. Olieverf op canvas. Afmeting: 60x70cm. Volgrecht van toepassing vanaf 2000 euro.
Mes ordres d'achat