Maurice JEANNIN (1867-1907).

Lot 211
Estimation :
3000 - 5000 EUR
Maurice JEANNIN (1867-1907).
Maurice JEANNIN (1867-1907). Portrait académique représentant un personnage de la haute société française posant dignement et arborant une légion d'honneur. Il pourrait s'agir du pianiste Fabriel Fauré (?) Huile sur toile. (Rentoilée) Dimensions : 50 x 65 cm. On signale des accrocs dans la toile. Voir photos. Maurits JEANNIN (1867-1907). Academisch portret van een personage uit de Franse high society die waardig poseert en een Legioen van Eer draagt. Het zou de pianist Fabriel Fauré (?) Olieverf op doek kunnen zijn. (Rentoilée) Afmetingen: 50 x 65 cm. Er zijn meldingen van haken en ogen op het web. Zie foto's.
Mes ordres d'achat