Paul FILHASTRE (1859-1948).

Lot 196
Estimation :
600 - 800 EUR
Paul FILHASTRE (1859-1948).
Paul FILHASTRE (1859-1948). Une chanson d'amour. Sculpture en bronze doré XIXème sur socle en onyx rose. Ht : 43 cm Ht totale : 51 cm. Plaque commémorative sur le socle mentionnant un cadeau de la fonderie nationale de bronzes en 1921 Paul FILHASTRE (1859-1948). Een liefdeslied. 19e eeuws verguld bronzen beeld op een voet van roze onyx. Hoogte: 43 cm Totale hoogte: 51 cm. Gedenkplaat op de voet met vermelding van een geschenk van de National Bronze Foundry in 1921
Mes ordres d'achat