Paire de vases en porcelaine fin XIXème dans... - Lot 175 - MJV Soudant

Lot 175
Estimation :
700 - 800 EUR
Paire de vases en porcelaine fin XIXème dans le goût de Sèvres à décors romantiques dans des réserves sur fond bleu et or. Belles ornementations de bronze doré. Un vase accidenté. Ht : 51 cm. Paar porseleinen vazen uit de late 19e eeuw in de stijl van Sèvres met romantische decoraties in reservaten op een blauwe en gouden achtergrond. Mooie verguld bronzen ornamenten. Een beschadigde vaas. Hoogte: 51 cm.
Mes ordres d'achat