Coffret indo portugais XIXème en placage... - Lot 109 - MJV Soudant

Lot 109
Estimation :
500 - 600 EUR
Coffret indo portugais XIXème en placage d’os et garni au sommet d’une plaque à décor religieux en haut relief. Ht : 15 cm. Dimensions : 22 x 27 cm. Manque une petite plaquette. 19e-eeuwse Indo-Portugese doos in beenfineer en aan de bovenkant gegarneerd met een bord met religieuze decoratie in hoog reliëf. Hoogte: 15 cm. Afmetingen: 22x27cm. Mist een klein bordje.
Mes ordres d'achat