Exceptionnel plateau à thé en bois naturel... - Lot 66 - MJV Soudant

Lot 66
Estimation :
700 - 800 EUR
Exceptionnel plateau à thé en bois naturel à décor marqueté de nacre représentant des joutes équestres, des scènes guerrières et une composition de papillons, de fleurs et de motifs grecs. Indochine XIXème. Ht : 14 cm. Dimensions : 41 x 24 cm. Uitzonderlijk theeblad van natuurlijk hout met ingelegde parelmoer decoratie die ruitersteekspelen, oorlogstaferelen en een compositie van vlinders, bloemen en Griekse motieven voorstelt. Indochina uit de 19e eeuw. Hoogte: 14 cm. Afmetingen: 41x24cm.
Mes ordres d'achat