Léon EMPAIN (1877-1954).

Lot 295
Estimation :
400 - 600 EUR
Léon EMPAIN (1877-1954).
Léon EMPAIN (1877-1954). Abstraction surréaliste réalisée par l’ancien céramiste de chez Boch Keramis. Importante huile sur toile signée en bas à droite. Dimensions : 150 x 112 cm. Provenance : famille de l’artiste. Droits de suite applicables dès 2000 euros. Léon EMPAIN (1877-1954). Surrealistische abstractie gemaakt door de voormalige keramist van Boch Keramis. Belangrijke olie op doek rechtsonder gesigneerd. Afmetingen: 150 x 112cm. Herkomst: familie van de kunstenaar. Doorverkooprecht van toepassing vanaf 2000 euro.
Mes ordres d'achat