Louis Apol (1850-1936)

Lot 291
Estimation :
150 - 200 EUR
Résultat : 250EUR
Louis Apol (1850-1936)
Louis APOL (1850-1936). Huile sur panneau. Scène d'hiver animée de deux personnages. Dimensions : 32 x 21 cm. Léger manque dans le ciel. Louis APOL (1850-1936). Olieverf op paneel. Winters tafereel geanimeerd door twee karakters. Afmetingen: 32x21cm. Klein gebrek aan de lucht.
Mes ordres d'achat